phone

Katalog Tasarım

Görsel İletişim ve Pazarlama Aracı Olan

Kataloglarınız İle Fark Yaratın…

Grafik ve Tasarım

Doğru grafik ve tasarım

Doğru grafik ve tasarım yapılmalıdır ki, ürün veya hizmetlerin anlaşılabilmesi kolaylaşsın, katalog incelenirken insanlar sıkılmasın. Sıkıcı bir katalog, kötü reklam ve kurumsal kimlik oluşmasında bir eksiklik demektir. Katalog Tasarımında renklerin, grafiklerin ve fotoğrafların uyumlu bir biçimde kullanılması kaliteli bir matbaa ve baskı şarttır. Zens Ajans olarak Biz Yaptığımız Katalog Çalışmalarını ve Katalog Tasarımlarını referanslarımız olarak kabul ediyoruz. Katalog Çalışmalarımızı Tasarım Atölyesi sekmesinden inceleyebilirsiniz..

Katalog Tasarim

Katalog

Firmaların ürün ve hizmetlerini nihai kullanıcı ve müşterilerine sunmalarında, ürün ve hizmetlerinin reklamlarını yapmalarında en vazgeçilmez iletişim araçlarından biridir. Katalog, firmaların reklam ve tanıtım mecrasıdır. Katalog Tasarımları çok dikkatli bir biçimde tasarlanmalı ve ürün ve hizmetler çok iyi bir biçimde belirtilmelidir.

Tanıtım materyali olmakla birlikte ürün ve hizmet pazarlamasında etkin bir rol üstlenen, pazarlama faaliyetlerini kolaylaştıran, ürün ve hizmet satışlarında etkin bir rol üstlenen yazılı ve görsel olarak, müşterin yaptığımız iş ve ürettiğimiz ürünler hakkında yada verdiğimiz hizmetlerin niteliği konusunda onlara bilgi veren basılı reklam ve tanıtım araçlarıdır.

Katalog, sadece tasarım olarak ele alınmamalı, iyi bir tasarımla birlikte gerçekleştirilecek olarak kaliteli baskı, katalog çalışmasının son noktası olmakla birlikte görsel bir iletişim ve pazarlama aracı olan katalog için bütünlük oluşturmalıdır.

Teras Bahçe Rezidans Katalog Tasarım

Gümrük Müşavirliği Katalog Tasarım

Bahçe Mobilyaları katalog tasarımı

1

2

3

4

Elegant Tasarim

Web sitenizi, müşterilerinizin kolaylıkla kullanabilmesi için kullanıcı deneyimine uygun olarak tasarlıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarim

Tek bakışta tanınan bir marka olmanızı sağlayacak logo, kurumsal evrak, kartvizit, katalog v.b çalışmalarınızı yapmak için sabırsızlanıyoruz

Afis Tasarım

Afiş, tanıtım afişleri, reklamlar, broşürler veya davetiyeler oluşturmak istemezmisiniz?

SEO

SEO çalışmasıyla web sitenizi arama motorlarına göre optimize ediyoruz.

Katalog Tasarım

Katalog tasarım çalışması firmalar hakkında net ama detaylı bilgiler veren görsellerle zenginleştirilmiş bir nevi firma tanıtım rehberidir.

Proje alanı

Aklınızda bir proje mi var?

Hiç düşünmeden.

Bizimle işetişime geçin.

info@zenstasarim.com