phone

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu)

Arama motoru optimizasyonu özelinde konu anlatımlarını ve yardımcı olacak seoarama motoru optimizasyonu

İşe yarıyor

1- İşe yarıyor. Yakın zamanda da işe yaramaz hale gelmesi gibi bir ihtimal söz konusu değil. Müşterileriniz işletmenizi Google’da ve diğer arama motorlarında bulmayı bekliyor. SEO’ya yatırım yapmadıysanız işletmeniz arama motorlarında görünmez olabilir. Kimse bulamıyorsa bir Web sitesi sahibi olmanın ne anlamı var?

Düşük maliyetlidir

2- Düşük maliyetlidir. Çok çok büyük bir hedefiniz yoksa, bol sıfırlı bütçeler ayırmanız gerekmez. Makul bir bütçeyle, isterseniz bir aylık isterseniz birkaç aydan oluşan planlamalarla SEO yatırımı yapabilirsiniz.

Pazar payı yüksektir

3- Pazar payı yüksektir. Günümüzde arama motorları ve sosyal medya, pazardan en çok pay alan mecralar olarak eşit düzeyde paya sahiptir. Özellikle mobil ağırlıklı bir stratejiniz varsa pazar payından güzel büyüklükte bir pay alabilirsiniz.

Kaliteyi artırır

4- Kaliteyi artırır. Ürünlerinizin / hizmetinizin kalitesi tartışılmaz. Ancak Web sitenizinki tartışılabilir. Arama motorları, SEO söz konusu olduğunda kaliteyi ön plana çıkarır. Örneğin Google ne kadar çok sayfanız olduğuyla ilgilenmez, var olan sayfalarınızın ve içeriklerinizin ne kadar kaliteli olduğuyla ilgilenir. Tasarım, kullanım ve içerik açısından “kalite” sahibi olan Web siteleri hem arama motorları hem de kullanıcılar tarafından tercih edilir.

Çünkü rakipleriniz yapıyor

5- Çünkü rakipleriniz yapıyor. Emin olun rakipleriniz iyi ya da kötü bir şekilde bunu yapıyor. İyi bir SEO uzmanıyla çalışıyorlarsa sizden daha fazla görünür olmaya ve trafiğinizi, doğal olarak da müşterilerinizi elinizden alıyor olabilirler.

Zens

Çok Amaçlı Duyarlı Tema

Türkçe Admin paneli sayasinde kolay kullanım imkanı sunar,

info@zenstasarim.com