Tasarımdan ve tasarımı üretirken kullandığımızkurgudan detayları alarak kullanıcı etkileşiminedönüştürme aşamasında kullanacağımızteknolojileri seçiyoruz ve kısa bir araştırma ileweb tasarım ve geliştirme sürecine başlıyoruz.

EKRAN TESTLERİ ve DENEYİM GELİŞTİRME SÜRECİ

Size sunulduktan sonra projenizi mobil öncelikliolarak birçok ekran çözünürlüğünde testediyoruz ve çoklu ekran uyumluluğuna göregeliştiriyoruz. Projenizi gerçek bir kullanıcınız gibideneyerek yorumlar yapıyoruz ve bu yorumlar iledaha iyi yapabileceğimiz bölümleri belirleyipyeniden düzenliyoruz. Arayüz geliştirme sürecibiten projenizi arkayüz geliştirmesi için yazılımbirimimize gönderiyoruz.

TASARIM DÖKÜM SÜRECİ

Seçmiş olduğumuz teknolojileri kullanıp, W3Cstandartlarını da gözeterek tasarımdagördüğünüz bütün detayları arayüze aktarmayabaşlıyoruz. Tasarımı yapılırken hissedilen enerjiyigerçek görünümde de sunabilmek adına ekip içiciddi bir iletişim trafiği yaşıyoruz. “Tamam, oldubu!” dediğimizde de bu arayüzü size gerçek birweb ortamında yeniden sunuyoruz.

Web Tasarım

Web Tasarım

ENTEGRASYON ANALİZİ

Web tasarım anlayışımızla beraber yıllardır geliştirmeye devam ettiğimiz içerikyönetim sistemimiz -namıdiğer Biltek İçerikYönetim Sistemi- ile projenizin entegrasyonu içingereken incelemeleri yapıyoruz ve modüler yapıayarlamalarını tamamlayarak entegrasyonagirişiyoruz.

YÖNETİM PANELİ ve SON DURUM

Yayın öncesi projenizi tekrar deneyimlemeniz veyönetim paneli kullanımı için ofisimizdeağırlıyoruz. Varsa son istek ve taleplerinizi alıyoruzve yayın süreci ile ilgili bazı teknik bilgileri veriyoruz.

ENTEGRASYON TAMAMLAMA ve TEST

Güvenlik, performans ve optimizasyonmaddelerini göz önüne alarak entegrasyonutamamlıyoruz. Bu işlem sonucunda projeniz biryönetim paneli ile yönetilebilir ve kullanıcılarınıztarafından kullanılabilir hale geliyor. Entegrasyonsonucunda projenizin arayüzünü W3C validasyontestlerinden geçiriyoruz ve test ederken konsolhatalarını tamamen bitirene kadar geliştirme-testsürecine devam ediyoruz.

Web Tasarım

Web Tasarım

İÇERİK GİRİŞLERİ ve UFAK DOKUNUŞLAR

Siz yayın öncesi içerik girişlerine devam ederken biz bu esnada sitenizitest edip notlar tutuyoruz ve karşılaştığımız bazı sorunlar için ufakdokunuşlar yapıyoruz. İçerikler tamamlanınca bizim dedüzeltmelerimiz tamamsa yayına alıyoruz.

YAYINLAMA SÜRECİ

Projenizi bağlı olacağı alan adının gideceği adres olan barındırmaalanına taşıyoruz ve gerekli arama motorları bildirimlerini yaparakyayınlanma sürecini başlatıyoruz. Ekip olarak en başında kağıt üstündeçizilen projenizin gerçeğe dönüştürülmesinin verdiği mutlulukla birsonraki maceramıza hazırlanıyoruz…

Web Tasarım

Web Tasarım

TALEPLERİNİZİN DEĞERLENDİRİLMESİ

Projeniz yayında iken fark ettiğimiz bazı sorunları gidermeye, projenizisürekli izlemeye devam ediyoruz. Bu süreçte sizden gelen talepleri değerlendirip gerekli çalışmaları yapıyoruz.

DESTEK SAĞLAMA

Talepleriniz ya da sonradan oluşan ihtiyaçlarınıza yönelik ekgeliştirmeler ile projenizi daha iyiye taşımaya devam ediyoruz.Projeniz bir canlı gibi yayın sürecine devam edeceğinden ötürümodernizasyon, test ve kontrollere devam ediyoruz.